Forum ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W SUWAŁKACH Strona Główna ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W SUWAŁKACH
Forum uczniów Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach.

Naszkiewicz

PostWysłany: Śro 16:12, 13 Wrz 2006    Temat postu: Naszkiewicz

przede wszystkim czemu tu nikogo nie ma? A tak woóle to o czym innym , na temat naszkiewicz. jest to bardzo trudny temat myslę że nie tylko dla mnie. powiem wszystki co ta kobieta robiła, juz mnie nie uczy to nie mma co sie martwic chyba? to moze nie wszystko... niewiem czy ta kobieta uczy czy nie? mam nadzieje że nie, że nie męczy juz nas biednych ludzi. czy wogóle p. dyrektor to wiedział co sie działo na lekcjach?? ponoc ta pani byla w tej szkole bo jej syn jest prokuratorem czy czym tam? ta pani ma bardzo wybujala wyobraxnie, a pozatym źle sie odzywa np. łżesz jak szmata , suka. lub że ona pracuje tu tyle lat że my uczniowie możemy na nia nasrać , gówno jej zrobimy. wiem i rozumiem że ktos może mi nie uwierzyć, trudno chce tylko aby ludzie wiedzieli co na lekcjach u wielkiej pani sie dzieje i naprawde jeżeli ona uczy to współczuje tym biednym dzieciom, ja juz miałam zgłosic sie do programu interwencja, lecz bałam się że wyjdzie na jaw, każdy by się bał, dziwi mnie to że ma przepracowane ponoc 39 lat i jeszcze uczy taka .... ja wiem że cz esto ktos wymysla sobie historyjki na temat nauczycieli , ale prosze w obronie tych dzieci!!!! ona mogła postawic parę 1 i nie wiedziales nawet za co!! a potem okazuje sie że 1 na koniec roku!!! żenada, ona naprawdę myśli że jest wielka panie , bład !! jest tym co nas kiedys tak wyzywała, tyle lat to był zamknięty temat, ja żałuje że nie zgłosiłam sie do programu, chociaz by sprawdzili ja czy może pracowac!!!
Absolwent IV TOS Emil
Wie co mówi

Dołączył: 07 Wrz 2006

Skąd: Suwałki / Ełk

PostWysłany: Śro 20:49, 13 Wrz 2006    Temat postu:

No roznie bywalo na lekcjach u p. Naszkiewicz, ale wspominam Ją teraz jak najbardziej milo i pozytywnie. Wiem jedno: ta pani uczyla bardzo praktycznych i przydatnych rzeczy. Pozdrawiam pania.

Kajtuś
Nowicjusz

Dołączył: 04 Wrz 2006

Skąd: Suwałki