Forum ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W SUWAŁKACH Strona Główna ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W SUWAŁKACH
Forum uczniów Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach.

mgr Andrzej Domalewski

PostWysłany: Wto 9:24, 04 Kwi 2006    Temat postu: mgr Andrzej Domalewski

Jest to nieciekawy nauczyciel, czasami naprawdę zachowuje się jak nie nauczyciel tylko nasz kolega. Jego poziom nauczania jest zerowy. Osobiście mam wiele zastrzeżeń co do jego wiedzy a na pewno do sposobu nauczania który polega na poniżeniu ucznia (znane teksty: "k****" ," wpie****** ci" itd.)Nic nie robi kazdy z nauczycieli o tym wie ze on siedzi i nie prowadzi lekcji a nie ma reakcji jesli dostaje pieniadze za przekazanie wiedzy to niech przekaze nam swoja wiedze.
JA

PostWysłany: Pią 17:04, 07 Kwi 2006    Temat postu:

Uważam, że to o czym piszą o panu mgr Andrzeju Domalewskim jest nieprawdą!!! Nigdy nie spotkałem się z jakimkolwiek poniżeniem ze strony tego nauczyciela. I to kłamstwo, że nie prowadzi zajęć lekcyjnych!! My zawsze mieliśmy normalne lekcje!
4b3

PostWysłany: Wto 16:33, 02 Maj 2006    Temat postu:

A ty *** to kto?? moze sie przedsaw a pozniej pisz takie zeczy??
ja'

PostWysłany: Wto 21:37, 16 Maj 2006    Temat postu:

a wy naprawde nie macie co pisac?? to ze inni wam jakies głupoty gadaja wy w to wierzycie i robicie z tego sensacje z niewiadomo skad !!! przeciez to nie dorzeczne a pan Andrzej uczy bo sami mielismy z nim lekcje i jakos mamy a to ze zrobi jakos luzniesza lekcje to nie oznacza bog wie co a gadke ma bardzo mądro do tej pry nie spotkałem sie z takim człowiekiem który tak iteresujaco mówi tłumaczy. a i jak piszecie takie krytyczne opiniie to najpierw sie zastanowcie po co i dla kogo to sie przyda bo napewno nikt tymi głupotami sie nie przejmie
SŁONECZKO

PostWysłany: Czw 16:29, 18 Maj 2006    Temat postu:

typowe zachowanie idioty!!wejdzie taki tchórz na forum i wymyśla jakieś głupoty!!czy ty*** zdajesz sobie sprawe z tego że przez te beznadziejne oskarżenia pan Andrzej może mieć kłopoty!!!jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do nauczania tego nauczyciela to idż z tym do niego i powiedz co o tym myslisz!!a nie wymyslasz jakies farmazony!!!nienawidze takich ludz,którzy w ten sposób sie zachowują!!człowiek stara sie,chce jak najlepiej dla nas a niektórzy wszystko niszcza!!ja mam z panem Andrzejem lekcje od dwóch lat i to nie prawda że On niczego nie uczy a tym bardziej że poniża innych!!!to totalna bzdura!!to naprawde inteligentny i wyrozumiały nauczyciel!!a co do jego wiedzy to jestem pewna że nie jeden nauczyciel mógłby mu jej pozazdrościć!!!a jeżeli coś ci(***) sie nie podoba w naszej szkole to poprostu ją zmień!!!!!
Zielna

PostWysłany: Sob 21:42, 20 Maj 2006    Temat postu:

Widze ze ktos probuje usadzic pana Domalewskiego!!! Nie rozumiem po co wymyslac takie bzdury na tego nauczyciela! Po co to robicie!!! Niech mowia co chca ale ja wiem ze on Uczy bo mnie UCZY!HEH!
*********

PostWysłany: Pią 17:18, 26 Maj 2006    Temat postu:

co wy gadacie o tym nauczycielu??mnie tez uczy i jest zajebiscie.a nie rozumiem po co ten duren z gory pisze o nim takie rzeczy.zastanow sie koles co piszesz bo nauczyciel moze miec pozniej problemy
gość

PostWysłany: Śro 20:12, 18 Paź 2006    Temat postu:

Jest to nauczyciel bardzo fajny,tłumaczy bardzo dobrze i nikt nie uwierzy w te bzdury ze on nie prowadzi lekcji bo to nie prawda.Mam z nim juz 3 rok i dużo nauczył i na pewno zdam mature z niemieckiego!!!! Pozdr.
gość

PostWysłany: Śro 20:13, 18 Paź 2006    Temat postu:

Dołączył: 05 Wrz 2006

Skąd: Suwałki

PostWysłany: Śro 21:11, 18 Paź 2006    Temat postu:

ale możecie się zarejestrować a później pisać posty Very Happy

M.L.

PostWysłany: Czw 9:10, 19 Paź 2006    Temat postu:

Tekst usunięto na prośbę autora

Dołączył: 05 Wrz 2006

Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw 18:42, 19 Paź 2006    Temat postu:

jak masz z nim lekcje to masz wielkie szczęście

PostWysłany: Wto 12:53, 31 Paź 2006    Temat postu:

Bardzo przepraszamy Pana Andrzeja Domalewskiego za nasz głupi i nieodpowiedzialny czyn. Jest nam bardzo przykro z tego powodu.
Przepraszamy również kolege i osoby trzecie, które zostały w to wmieszane.

Szymon Taraszkiewicz
Paweł Truchan
Absolwent IV TOS Emil

Dołączył: 07 Wrz 2006

Skąd: Suwałki / Ełk

PostWysłany: Wto 18:42, 31 Paź 2006    Temat postu:

Dobrze. Pozdro

Absolwent 4b3

PostWysłany: Czw 16:01, 09 Lis 2006    Temat postu:

To co on pisze to po prostu bzdury i farmazony. Prof. Domalewski uczyl mnie przez dwa lata i nie uzywal takich slow jakie ten ktos przytacza. A skoro nic nie umie to skad ma magistra ??? Pewnie kupil sobie na Stadionie Dziesieciolecia ???!!! A to, że czasami zachowuje się jak kolega to tylko jego zaleta a nie wada. Czuje, że ktos po prostu chce profesorowi Domalewskiemu zaszkodzic. Ale po co to komu ???
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W SUWAŁKACH Strona Główna -> Nauczyciele Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: